Jesteś tu:   Strona domowa » O nas


O nas


Sanofi-Aventis Sp. z o.o informuje, że zakończyła działania zmierzające do połączenia spółek: Sanofi-Aventis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Nepentes S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Zentiva PL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Z dniem 31 sierpnia 2012 spółki Nepentes S.A. oraz Zentiva PL Sp. z o.o. przestały istnieć – zostały w całości przejęte (ich cały majątek, wszelkie prawa i obowiązki, w tym zezwolenia i inne decyzje administracyjne) przez Sanofi-Aventis Sp. z o.o.Zentiva należąca do Grupy Sanofi, jest trzecią co do wielkości i najszybciej rozwijającą się firmą generyczną w Europie. Początki Zentivy sięgają XV wieku, a dzięki tak długiej tradycji jesteśmy cenionym partnerem w zakresie produkcji leków generycznych.


Zentiva

Obecnie zajmujemy się przede wszystkim produkcją i dystrybucją nowoczesnych leków o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

Aktualnie działamy na 32 rynkach i docieramy ze swoimi produktami do blisko 800 milionów osób. Zentiva jest wiodącym producentem leków generycznych na wielu rynkach farmaceutycznych, takich jak: Czechy, Rumunia, Słowacja i Turcja. Jednocześnie skutecznie rozwija swoją działalność w Europie Zachodniej, Środkowej i Wschodniej.

Podstawą naszego sukcesu są bliskie i mocne relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi, lekarzami, farmaceutami i pacjentami. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom leki generyczne wysokiej jakości oraz zapewniać im dostęp do wielu programów edukacyjnych.

Nasze szerokie portfolio produktów obejmuje wszystkie główne obszary terapeutyczne. Szczycimy się wysokiej jakości lekami przeciwko infekcjom i chorobom układu krążenia, preparatami przeciwbólowymi, przeciwko zaburzeniom ośrodkowego układu nerwowego, chorobom kobiecym czy schorzeniom układu pokarmowego.

Dzięki czterem zakładom produkcyjnym, usytuowanym w Europie Środkowo-Wschodniej, Zentiva zapewnia szybką i skuteczną produkcję i dystrybucję produktów na wszystkich rynkach. Utrzymujemy najwyższą jakość produktów i standardy bezpieczeństwa w ramach wszystkich linii produkcyjnych i linii zaopatrzenia. Nasze nowoczesne zakłady zatrudniają prawie 3000 pracowników i wytwarzają 440 milionów opakowań leków rocznie, dzięki czemu pod względem wielkości produkcji Zentiva jest jednym z największych producentów farmaceutyków w Europie.

Dostarczając pacjentom i pracownikom ochrony zdrowia w całej Europie wysokiej jakości leki generyczne, Zentiva jest kluczowym elementem strategii Grupy Sanofi, zmierzającej do dywersyfikacji portfolio. www.sanofi.com oraz www.sanofi.pl

Last update: 2014-09-22 11:06 


[ ↑ K obsahu ↑ ]

Znajdź nas na: