Jesteś tu:   Strona domowa » Nasze produkty » Nasze leki generyczne


Nasze leki generyczne

Zentiva jest liderem w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości nowoczesnych i przystępnych cenowo leków generycznych.


Leki generyczne są tańszymi odpowiednikami oryginalnych leków, które straciły ochronę patentową.Zentiva Preparaty te zawierają tę samą substancję czynną co oryginalny produkt, co musi zostać wykazane w badaniach biorównoważności.

Biorównoważność oznacza, że lek generyczny uwalnia substancję czynną (lek) do krwioobiegu praktycznie w tym samym tempie i tej samej ilości co produkt oryginalny.

Mimo, że leki generyczne nie muszą przechodzić pełnych badań klinicznych, podlegają takim samym rygorystycznym standardom jakości w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa, jak oryginalne produkty.

Dzięki rosnącej popularności leków generycznych Zentiva zajmuje mocną pozycję na rynku, dostarczając skuteczne i przystępne cenowo leki na terenie całej Europy.

Szerokie i ciągle rozwijane portfolio naszych produktów i sprawność w dostarczaniu ich na rynek sprawiają, że Zentiva jest wiarygodnym i rzetelnym dostawcą leków generycznych.

Last update: 2011-08-08 12:42 


[ ↑ K obsahu ↑ ]

Znajdź nas na: