Wysokiej jakości leki generyczne Zentiva

Zentiva

W Zentivie dążymy do tego, aby ochrona zdrowia była prawem, a nie przywilejem. Ludzie potrzebują obecnie coraz lepszego dostępu do opieki zdrowotnej.
Wraz z zespołem liczącym prawie 3 tysiące pracowników oraz siecią zakładów produkcyjnych z głównymi lokalizacjami w Pradze i Bukareszcie chcemy być liderem leków markowych i generycznych w Europie, aby lepiej odpowiadać na codzienne potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej.

Zentiva

Zentiva działa na rzecz mieszkańców Europy. Współpracując z lekarzami, farmaceutami i przedstawicielami systemu opieki zdrowotnej, codziennie dostarczamy rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia, na których wszyscy polegamy.

Korzenie Zentivy sięgają 530 lat wstecz, do czasów rodzinnej apteki „Black Eagle”, małego przedsiębiorstwa znajdującego się na wzgórzu zamkowym w Pradze. Od tamtej pory udało nam się rozszerzyć naszą obecność na rynku leków generycznych i leków OTC na całą Europę. Nasze dziedzictwo motywuje nas do wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów i pozwala nam jasno określać nasze przyszłe priorytety służące poprawie opieki medycznej.

Czytaj dalej