13 Lipca 2023

Zentiva Polska ponownie z certyfikatem GREAT PLACE TO WORK

Warszawa, 13 lipca 2023 r. – Zentiva Polska otrzymała drugi rok z rzędu prestiżowy certyfikat Great Place To Work. Tytuł przyznawany jest firmom na podstawie ocen pracowników wyrażonych w niezależnym badaniu poziomu satysfakcji pracowników.

Międzynarodowy Instytut Great Place to Work, który nagrodził Zentiva Polska certyfikatem, zajmuje się badaniem kultury organizacyjnej w różnych sektorach rynku od ponad 30 lat, wskazując pracodawców, którzy mogą się pochwalić najwyższymi wynikami w badaniu opinii pracowników. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie, że  firma jest pracodawcą godnym zaufania.

- Badanie, które poprzedza uzyskanie certyfikatu to jedno z narzędzi, które pozwala nam zweryfikować jak odbierane i oceniane są nasze działania, przeanalizować potrzeby i podejmować dalsze kroki, aby umacniać i rozwijać firmę oraz doskonałą markę pracodawcy.  Wyróżnienie, które otrzymaliśmy już drugi rok z rzędu dowodzi, że nasi pracownicy dobrze czują się i odnajdują w organizacji, którą razem tworzymy – powiedziała Joanna Molga, Dyrektor HR Zentiva Polska. 

Zentiva Polska w codziennej działalności stawia na kulturę organizacyjną opartą na szacunku do różnorodności i równości pracowników, tworząc atmosferę pracy, gdzie każdy może czuć się sobą. Od maja 2023 roku jest sygnatariuszem Karty Różnorodności. 
Firma wspiera rozwój kompetencji swoich zespołów, oferuje możliwości rozwoju zawodowego i ścieżki karier oraz zaangażowania w różnorodne projekty biznesowe. Najwyższą wagę przywiązuje do jakości i przejrzystości komunikacji z zespołem oraz do kultury informacji zwrotnej.
Wartością nadrzędną w Zentiva jest także dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników – objęci są oni misją edukacji prozdrowotnej poprzez programy well-beingowe, związane z właściwą profilaktyką zdrowia. Atrakcyjne wynagrodzenia i szeroki wachlarz benefitów i świadczeń dopełniają wydarzenia integracyjne, teambuildingowe oraz lokalne inicjatywy prospołeczne, które dodatkowo wzmacniają zaangażowanie i pozytywną atmosferę w zespole. 

Aktualne oferty pracy w Zentiva Polska znajdują się na dedykowanej stronie

O certyfikacji Great Place to Work
Certyfikacja Great Place to Work jest najbardziej rozpoznawalnym wyróżnieniem dla pracodawcy z wyboru, opartym w całości na tym, co pracownicy mówią o swoich doświadczeniach w miejscu pracy. Certyfikat Great Place to Work jest uznawany na całym świecie zarówno przez pracowników, jak i pracodawców. Służy jako globalny benchmark przy identyfikowaniu i docenianiu wyjątkowych doświadczeń pracowników. Każdego roku ponad 10 tysięcy firm w 60 krajach ubiega się o certyfikat Great Place to Work.
 

Informacje o Zentiva 
Zentiva jest producentem wysokiej jakości leków w przystępnej cenie, w które zaopatrywani są pacjenci w Europie i poza nią. Firma zatrudnia 4,8 tys. pracowników i posiada sieć zakładów produkcyjnych, w tym flagowe fabryki w Pradze, Bukareszcie i Ankleshwar. Zentiva pragnie być liderem markowych i generycznych leków w Europie, by w ten sposób lepiej zaspokajać codzienne potrzeby zdrowotne pacjentów. 
Ludzie szczególnie w dzisiejszych czasach potrzebują dostępu do dobrej jakości leków i opieki zdrowotnej w przystępnej cenie. Współpracujemy z lekarzami, farmaceutami, hurtowniami, organami regulacyjnymi i władzami, by wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania problemów życia codziennego. 
Więcej informacji znajduje się na stronach www.zentiva.pl i www.zentiva.com